Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Kita>Sportas

Sportas (367 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tinklinio aikštė ir įrenginiai. Žaidimo taisyklės (2)

  Įvadas. Žaidimo įranga. Aikštė. Tinklas ir stovai. Kamuoliai. Pagrindinės tinklinio taisyklės. Žaidimo dalyviai. Žaidimo formatas. Žaidybiniai veiksmai. Pertraukos ir žaidimo vilkinimas. Libero žaidėjas. Dalyvių elgesys. Komandos apranga.
  Sportas, referatas(12 puslapių)
  2007-02-21
 • Tinklinio mokymo metodika

  Įvadas. Stovėsenos. Judėjimas ir sustojimai. Rekomenduotini pratimai. Šuolis. Perdavimas abiem rankomis iš viršaus. Rekomenduotini pratimai. Rekomenduotini pratimai. Perdavimas abiem rankomis iš apačios. Rekomenduotini pratimai. Puolamasis smūgis. Rekomenduotini pratimai. Smūgiavimo į nejudantį kamuolį pratimai. Rekomenduotini pratimai. Padavimai. Užtvara. Išvados.
  Sportas, referatas(14 puslapių)
  2007-06-16
 • Tinklinio žaidimo bei jo elementų naudojimas visuomenės sveikatinimo, laisvalaikio organizavimo ir įvairių socialinių grupių integracijos reikmėms

  Įvadas. Tinklinis. Pradžia. Tinklinio žaidimas. Tinklinio elementai. Tinklinio elementai (kūno ir kamuolio valdymo elementai. Tinklinio žaidimo naudojimas visuomenės sveikatinimo tikslais. Tinklinio žaidimas ir laisvalaikio organizavimas. Tinklinis, kaip laisvalaikio leidimo forma, Lietuvoje ir Pasaulyje. Tinklinio naudojimas įvairių socialinių grupių integracijos reikmėms. Neįgaliųjų tinklinis. Pasaulinės neįgaliųjų tinklinio organizacijos misija. Sėdinčiųjų tinklinis. Kokiais atvejais galima žaisti sėdinčiųjų tinklinį? Ką reikia žinoti apie sėdinčiųjų tinklinį? Varžybos. Išvados.
  Sportas, referatas(13 puslapių)
  2007-02-21
 • Tinklinio žaidimo ir jo elementų naudojimas visuomenės sveikatinimo, laisvalaikio organizavimo ir įvairių socialinių grupių integracijos reikmėms

  Įvadas. Kas yra tinklinis. Tinklinio žaidimo elementai. Tinklinio žaidimo ir jo elementų naudojimas vandenyje. Tinklinio žaidimo naudojimas visuomenės sveikatinimui. Tinklinio žaidimo naudojimas laisvalaikio organizavimui. Tinklinio žaidimo naudojimas įvairių socialinių grupių integracijos reikmėms. Išvados.
  Sportas, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-09
 • Tinklinis

  Tinklinio apibūdinimas. Pagrindinės žaidimo taisyklės. Laisvasis gynėjas (libero). Tinklinio istorija. Tinklinis Lietuvoje. Kamuolio valdymo technika ir mokymo metodika.
  Sportas, konspektas(6 puslapiai)
  2006-12-31
 • Trenerio asmenybės ugdymo galimybės

  Įvadas. Asmenybė. Pedagogo vaidmuo visuomenėje, pedagogo asmenybė. Ugdymas, ugdymo tikslai. Kūno kultūros mokytojo klasės vadovo ugdomoji galia. Išvada.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2006-03-23
 • Trenerio meistriškumas

  Pedagoginis trenerio meistriškumas. Trenerio asmenybė. Trenerio kūrybiškumas. Dėmesys.
  Sportas, rašinys(3 puslapiai)
  2006-11-13
 • Trenerio profesija

  PowerPoint pristatymas. Užduotis. Treneris. Darbo vieta. Atlyginimas. Charakterio savybės. Universitetai. Mokomieji dalykai. Interviu su mūsų mokyklos kūno kultūros mokytoja. Citata apie trenerius.
  Sportas, pristatymas(14 skaidrių)
  2011-04-28
 • Trišuolio mokymo metodika

  Įvadas. Supažindinti su trišuolio technika. Mokyti atsispirti atliekant šoksnį ir žingsnį. Mokyti viso trišuolio technikos elementų. Mokyti šoksnio įsibėgėjus. Mokyti šuolio technikos. Mokyti šoksnis+šuolis, šoksnis+žingsnis ir žingsnis+šuolis junginių. Nustatyti įsibėgėjimo atstumą, mokyti įsibėgėjimo ritmo ir tiksliai atsispirti nuo lentelės. Tobulinti trišuolio techniką. Treniruotės pagrindai. Pradinis rengimas. Pradinė sportinė specializacija. Pagrindinės treniruotės. Sportinis tobulumas.
  Sportas, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-06-03
 • Trumpų nuotolių bėgimas

  Trumpų nuotolių bėgimo technika. Žemo starto technika. Bėgimas iš žemo starto. Nuotolio bėgimas.
  Sportas, referatas(5 puslapiai)
  2007-10-23
 • Tvarkos ir rikiuotės pratimai

  Tikslas. Rikiuotės tipai. Eilė – rikiuotė. Vora. Ratas. (Per)rikiavimas į vorą po du, po tris, po keturis. (Per)rikiavimas į vorą po du, po tris, po keturis pasisukant per centrą. Retinimas ir tankinimas. Sukiniai dešinėn ir kairėn. Posūkiai į dešinę ir į kairę, aplink. Komandos (per)rikiavimas į dvi, tris, keturias eiles. Bendrieji pratimai. Bendrieji pratimai (BP). Pagrindinės judesių grupės. Pagrindinės kojų padėtys. Pagrindinės rankų padėtys. Įrankių nešimas ir laikymas rikiuotėje.
  Sportas, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-12-01
 • Vaikai ir fizinis aktyvumas. Veiksniai sąlygojantys mokinių fizinį aktyvumą

  Įvadas. Veiksniai sąlygojantys fizinį aktyvumą. Biologiniai veiksniai ir sveikata. Socialiniai veiksniai. Psichologiniai ir pedagoginiai veiksniai. Motyvo ir motyvacijos samprata. Mokymosi motyvacija- vienas fizinį aktyvumą skatinančių komponentų. Žinios, įgūdžiai kaip ugdymo priemonė, įtakojanti teigiamą požiūrį į fiziškai aktyvią elgseną. Išvados.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2007-01-09
 • Vaikų fizinis pasirengimas: Kelmės rajono dziudo klubo 10-15 metų imtynininkės

  Kelmės rajono vaikų jaunimo sporto mokyklos dziudo klubo 10-15 metų imtinininkių fizinis pasirengimas. Įvadas. Teorinė dalis apžvelgiant literatūros šaltinius. Fizinio ugdymo svarba vaiko asmenybei. Vaikų organizmo vystymosi ypatumai. Fizinių ypatybių (vikrumo, greitumo, koordinacijos, pusiausvyros, jėgos, lankstumo, ištvermės) lavinimas. Vikrumas. Greitumas. Koordinacija. Pusiausvyra. Jėga. Lankstumas. Ištvermė. Imtynininkių fizinio pasirengimo tyrimas, jo organizavimas ir metodai. Tyrimo rezultatai. Išvados.
  Sportas, kursinis darbas(16 puslapių)
  2009-05-18
 • Vaikų ir paauglių fizinis ir sportinis rengimas

  Įvadas. Vaikų ir paauglių fizinio ir sportinio rengimo teorinė analizė. Išvados.
  Sportas, referatas(6 puslapiai)
  2009-02-21
 • Veiklos rūšys, organizavimas, efektyvumas ir kontrolė

  PowerPoint pristatymas. Sporto vadybos reprezentacija. Sportinė veikla. Organizacijos vadovo veikla. Organizacijos vadovo veikla. Veiklos numatymas. Organizavimas. Galima išskirti šias organizacijos vadovo veiklos valdymo struktūros organizavimo formas. Koordinacinę organizacijos vadovo funkciją galima suskirstyti į keletą lygių. Kontrolė. Veikloje naudojamos kontrolės formos. Efektyvios kontrolės padariniai.
  Sportas, pristatymas(16 skaidrių)
  2011-11-17
 • Vežimėlių krepšinio raida Lietuvoje

  Įvadas. Tyrimo tikslas, uždaviniai ir metodika. Vežimėlių krepšinio raidos bruožai. Vežimėlių krepšinio pradžia pasaulyje. Vežimėlių krepšinio atsiradimas ir raida Lietuvoje. Organizuoto neįgaliųjų sporto Lietuvoje pradžia. Lietuvos vežimėlių krepšinio ir tarptautinių ryšių plėtra (1992–1995 metais). 1996–2001 metų Lietuvos vežimėlių krepšinio raidos bruožai. Išvados. Summary.
  Sportas, diplominis darbas(66 puslapiai)
  2005-10-29
 • Vidutiniai ir ilgi nuotoliai, šuoliai žirklėmis, ieties metimas

  Lengvosios atletikos pratimų klasifikacija. Lengvaatlečių savaitinio treniruočių plano sudarymo pagrindai. Metikų technikos pagrindai. Paruošiamojo laikotarpio ieties metikų treniruočių struktūra ir pratybos. Ieties ir kamuoliuko metimo technika ir mokymo metodika. Ieties ir kamuoliuko metimo teisėjavimo taisyklės. Šuolių technikos pagrindai. Šuolių technika. Mokymo metodika. Šuolis į tolį žirklėmis. Nušokimas. Mokymo metodika. Vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimo technika ir mokymo metodika. Lietuvos lengvaatlečiai – olimpiečiai.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2005-11-18
 • Vidutinių nuotolių bėgikų funkcinės būklės vertinimas arterinio kraujo spaudimo ir Rufjė testo pagalba parengiamojo ir varžybinio laikotarpio treniruotėse

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Svarbiausios sąvokos panaudotos darbe. Širdis. Kraujas. Kraujo tekėjimo greitis. Kraujo apytakos ypatybės įvairiomis sąlygomis. Kraujo sudėtis. Kraujospūdis. Kraujospūdžio matavimas. Sportininkų arterinio kraujospūdžio tyrimas ir vertinimas. Pulso dažnis. Pulso dažnis ir jo vertinimas. Ramybės pulso dažnio matavimas. Pulso dažnio reakcija į fizinį krūvį. Rufjė testas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Tyrimų organizavimas ir metodika. Tyrimo metodai. Tiriamasis kontingentas. Tyrimo protokolas. Tyrimų rezultatai ir jų aptarimas. Kraujospūdžio kitimas ramybės būsenoje. Kraujospūdžio kitimas intensyvių treniruočių metu. Rufjė testo taikymas. Išvados.
  Sportas, diplominis darbas(35 puslapiai)
  2006-10-12
 • Vikrumas. Vikrumo ugdymo metodika

  Įvadas. Vikrumas ir jo ugdymo metodika. Vikrumo treniruotė. Išvados.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2007-05-08
 • Vyrų šuolio į aukštį iš vietos motorinės programos su ir be atgalinio ryšio priklausomybė, po ekscentrinio-koncentrinio krūvio, testą atliekant 35% maksimaliosios jėgos

  Įvadas. Darbo tikslas: Nustatyti vyro šuolio į aukštį iš vietos motorinės programos su ir be atgalinio ryšio priklausomybę, po ekscentrinio – koncentrinio krūvio, testą atliekant 35% maksimaliosios jėgos. Aprūpinimas. Metodika. Testo eiga. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados.
  Sportas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-04-06
Puslapyje rodyti po