Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Sporto pavyzdžiai

Sporto pavyzdžiai (6 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Atskirų kūno raumenų grupių lavinimo pratimai

  Rankų tiesimas su lubų lynu. Rankų lenkimas su štanga stovint. Pasikėlimai gulint. Štangos arba hantelių spaudimas gulint normaliai. Štangos spaudimas už galvos. Pasikėlimai šlaunies dvigalviui raumeniui vystyti. Blauzdos raumenų lavinimo pratimai. Pasistiebimai stovint. Pėdų kėlimas atsisėdus. Vidinių raumenų lavinimo pratimai. Lyno tempimas treniruoklyje. Pagrindinės preso dalies raumenų lavinimas. Atsilenkimai presui. Kojų ir liemens kėlimas sėdint. Juosmens raumenų lavinimas. Posūkiai į šonus treniruoklyje.
  Sportas, pavyzdys(7 puslapiai)
  2006-03-13
 • Kūno kultūros pamoka: olimpinis sportas

  Teorinė kūno kultūros pamoka. Planas. Olimpinis sportas, sąvokos ir idėjos. Olimpinis sąjūdis. Olimpinė chartija. Tarptautinio olimpinio sąjūdžio sistema. Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) paskirtis. Nacionaliniai olimpiniai komitetai (nok). Tarptautinės sporto šakų federacijos. Tarptautinė olimpinė akademija.
  Sportas, pavyzdys(6 puslapiai)
  2010-05-26
 • Kūno kultūros pamokos planas: puspolkė

  Klasė: 3. Uždaviniai (rezultatai) : Susipažinti su puspolkės ir polkos šokių žingsniais. Lavintis ištvermę, judesių koordinaciją. Ugdytis saviraišką ir kūrybingumą. Lentelė: Pamokos dalys ir laikas; Pratimai, Krūvio apimtis, Organizavimo ir metodikos procedūros.
  Sportas, pavyzdys(2 puslapiai)
  2009-12-21
 • Lengvosios atletikos pamokos planas: kamuoliuko metimo technika

  Pamokos uždaviniai: tobulinti kamuoliuko metimo techniką.
  Sportas, pavyzdys(4 puslapiai)
  2006-05-26
 • Sportas (2)

  Kryžiažodžio apie sportą pavyzdys.
  Sportas, pavyzdys(3 puslapiai)
  2006-11-21
 • Šuolininko su kartimi metinė treniruotė

  Žiemos paruošiamasis periodas. Žiemos varžybų periodas. Vasaros paruošiamasis periodas. Pereinamasis periodas. Šuolininko su kartimi savaitinio mikrociklo darbo planas.
  Sportas, pavyzdys(3 puslapiai)
  2005-06-14