Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Sporto namų darbai

Sporto namų darbai (30 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Salės ir paplūdimio tinklinio taisyklių palyginimas

  Salės ir paplūdimio tinklinio taisyklių palyginimas. Salės tinklinis. Paplūdimio tinklinio. Lentelė: Žaidybinė aikštelė. Tinklas ir stovai. Kamuoliai. Komandos. Komandos vadovai. Taško, seto ir rungtynių laimėjimas. Žaidimo struktūra. Žaidimo padėtys. Kamuolio lietimas. Kamuolys prie tinklo. Žaidėjas, esantis prie tinklo. Padavimas. Puolamasis smūgis. Užtvara. Taisyklių numatytos pertraukos. Žaidimo vilkinimas. Išimtinės žaidimo pertraukos. Pertraukos tarp setų ir pasikeitimas aikštelėmis. "Libero" žaidėjas. Elgesio reikalavimai. Netinkamas elgesys ir sankcijos.
  Sportas, namų darbas(26 puslapiai)
  2009-09-07
 • Sportininkų patiriami sužalojimai ir jų prevencija

  Įvadas. Dažniausiai pasitaikančios sportininkų traumos. Traumų profilaktikos priemonės. Sporto traumų ir kitų sužalojimų prevencija dokumentuose.
  Sportas, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-05-13
 • Sporto treniruotės

  Sporto treniruotės sąvokos ir charakteristika. Sportinio rengimo principai. Treniruotės priemonės. Sporto treniruotės krūvis. Jėga ir jos ugdymo metodika. Greitumo sąvokos ir charakteristika. Ištvermės sąvokos ir charakteristika. Lankstumo sąvokos ir charakteristika. Koordinacijos sąvokos ir charakteristika. Treniruotės struktūra. Daugiametės treniruotės struktūra. Metinio sportinio rengimo ciklo planavimas.
  Sportas, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-11-11
 • Sprinterių rengimo tikslinė programa

  Varžybinės veiklos, rengimo ir parengtumo analizė, Kūno kompozicija, Rengimo ypatumai, Parengtumo ypatumai, Lietuvos ir pasaulio sportininkių parengtumo privalumai ir trūkumai, Prognozuojami rezultatai, Sportininkų parengtumo modelis Pekino olimpinėms žaidynėms, Rengimo proceso valdymas. Kontrolė, Rengimo analizė, Rengimo planas ir analizė ruošiant sprinterius olimpinėms žaidynėms.
  Sportas, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-02-21
 • Strateginė teniso vystymosi analizė

  Rezultatai. Stipriosios pusės. Silpnosios pusės. Galimybės. Grėsmės. Valdymas. Finansavimas. Statiniai. Paslaugos bendruomenei. Vizija. Veiklos planas.
  Sportas, namų darbas(10 puslapių)
  2006-10-16
 • Sveikatos stiprinimo programų sudarymo metodinės kryptys

  Sveikatos stiprinimo programų sudarymo metodinės kryptys. Sveikatos stiprinimo programos rengimas jungia sekančius etapus. Kanados standartizuotas Fizinio pajėgumo testas. Kai kurie svarbūs akcentai realizuojant 7 pakopą "Programos sudarymas". Poveikio modelis Kauno sportininkų testavimo ir reabilitacijos centre. Treniravimo principai. Treniruotės metodai. Izometrinė treniruotė. Izotoninė treniruotė. Izokinetinė treniruotė. Pagrindinės rekomendacijos. Didesnio intensyvumo treniruotė. Pagrindinės rekomendacijos.
  Sportas, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-04-23
 • Teniso istorija Lietuvoje

  Įvadas. Tenisas Lietuvoje. Išvados.
  Sportas, namų darbas(6 puslapiai)
  2009-11-11
 • Tikrasis krepšinio fanas

  Kas yra tikrasis krepšinio fanas? Krepšinis. Krepšinio aistruoliai. Apklausos anketa. Apklausos rezultatų suvestinė.
  Sportas, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-05-07
 • Trišuolio mokymo metodika

  Įvadas. Supažindinti su trišuolio technika. Mokyti atsispirti atliekant šoksnį ir žingsnį. Mokyti viso trišuolio technikos elementų. Mokyti šoksnio įsibėgėjus. Mokyti šuolio technikos. Mokyti šoksnis+šuolis, šoksnis+žingsnis ir žingsnis+šuolis junginių. Nustatyti įsibėgėjimo atstumą, mokyti įsibėgėjimo ritmo ir tiksliai atsispirti nuo lentelės. Tobulinti trišuolio techniką. Treniruotės pagrindai. Pradinis rengimas. Pradinė sportinė specializacija. Pagrindinės treniruotės. Sportinis tobulumas.
  Sportas, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-06-03
 • Tvarkos ir rikiuotės pratimai

  Tikslas. Rikiuotės tipai. Eilė – rikiuotė. Vora. Ratas. (Per)rikiavimas į vorą po du, po tris, po keturis. (Per)rikiavimas į vorą po du, po tris, po keturis pasisukant per centrą. Retinimas ir tankinimas. Sukiniai dešinėn ir kairėn. Posūkiai į dešinę ir į kairę, aplink. Komandos (per)rikiavimas į dvi, tris, keturias eiles. Bendrieji pratimai. Bendrieji pratimai (BP). Pagrindinės judesių grupės. Pagrindinės kojų padėtys. Pagrindinės rankų padėtys. Įrankių nešimas ir laikymas rikiuotėje.
  Sportas, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-12-01
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po