Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>2006 metų pasaulio futbolo čempionato atskirų žemynų lyginamoji analizė

2006 metų pasaulio futbolo čempionato atskirų žemynų lyginamoji analizė

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Pasaulio futbolo čempionatų istorija. Pasaulio futbolo čempionatų finalai. Pasaulio futbolo čempionatų konfederacijos, bei jų nacionalinių šalių futbolo rinktinių pasirodymas pasaulio futbolo čempionate – Vokietijoje. Afrikos futbolo konfederacija (CAF). Azijos futbolo konfederacija (AFC). Okeanijos futbolo konfederacija (OFC). Pietų Amerikos futbolo konfederacija (CONMEBOL). Šiaurės ir centrinės Amerikos, bei Karibų futbolo konfederacija (CONCACAF). Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA). Smūgiavimo technikos elementai. Smūgiai koja. Smūgiai vidine pėdos puse. Smūgis kelties viduriu. Smūgis vidine kelties dalimi. Smūgis išorine kelties dalimi. Smūgis galva. Tyrimo metodai ir organizavimas. Tyrimo rezultatai ir jų analizė. Išvados.

Ištrauka

Futbolas yra vienas iš populiariausių ir vaizdingiausių sporto žaidimų pasaulyje. Juo domisi ir jį žaidžia įvairių pasaulio šalių žmonės. Futbolas – tai žaidimas, kuriame visi elementai turi būti sujungti, nes išsiderinęs vienas elementas, sugriauna visą sistemą. Tai sportas, kurį kiekvienas gali žaisti ir jausti malonumą. Visur futbolas yra pamėgtas tiek nedideliuose miesteliuose, tiek milijoninėse sostinėse; visur jis yra įdomus – valstybinėse rungtynėse ir kaimų aikštelėse.
Šiuolaikinis futbolas gimė tik apie 150 m., tačiau per tuos metus stipriai patobulėjo. Tokios fizinės ypatybės kaip greitis , jėga, ištvermė, vikrumas – būtinos futbolininkui, nuo kurių išsivystymo lygio priklauso futbolininkų naudingumas, efektyvumas varžybose. Toks žaidimo braižo kitimas negalėjo neatsiliepti treniruočių metodikai. Laikui bėgant futbolą pradedama žaisti vis greičiau ir intensyviau, todėl didėja žaidimo rungtynių tiek technika, tiek taktika.
Šiandien žvelgdami Lietuvos futbolo ateitį tikimės puikių rezultatų tiek pasaulinėje arenoje, tiek Lietuvoje. Kasdien didėja susidomėjimas futbolo žaidimu tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, kasdien pilnėja stadionų tribūnos futbolo aistruolių. Tad ir lietuvių futbolo žaidėjams ir treneriams svarbu yra ne tik mėgautis šiuo žaidimu bet ir jį suprasti, išsiaiškinti kokį vaidmenį vaidina įvairūs futbolo aspektai.
Temos aktualumas: Pasaulio futbolo čempionatas – tai vienas iš didžiausių įvykių sporte. Pasaulio futbolo čempionatas pritraukia daugybę žmonių, ekspertų, specialistų, kurie stebi, analizuoja, bei įvertina visų pasaulio rinktinių pasirodymą. Pasaulio futbolo čempionate dalyvauja šalys iš skirtingų kontinentų, todėl skiriasi rinktinių fizinis, techninis, taktinis pasiruošimas, bei taip pat ir fizinės kondicijos. Taigi svarbu išanalizuoti rinktinių taktinius, bei techninius veiksmus ir palyginti tarp skirtingų žemynų.
Darbo tikslas: Išanalizuoti 2006 metų pasaulio futbolo čempionato skirtingų kontinenetų rinktinių techninius veiksnius.
Darbo uždaviniai:
1. Nustatyti 2006 metų pasaulio futbolo čempionato skirtingų žemynų komandų techninius veiksmus: rezultatyvius perdavimus, pelnytus ir praleistus įvarčius, pražangas.
2. Nustatyti skirtingų žemynų pasirodymą 2006 metų pasaulio futbolo čempionate.
3. Palyginti 2006 metų pasaulio futbolo čempionato skirtingų žemynų komandų pasirodymą tarp skirtingų kontinentų.
Tyrimo objektas: 2006 metų pasaulio futbolo čempionate – Vokietijoje, dalyvavusios futbolo nacionalinės rinktinės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto kursinis darbas
KategorijaKita >  Sportas
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Dydis58.92 KB
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
FakultetasSporto edukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2006 metu pasaulio futbolo cempionato atskiru zemynu lyginamoji analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 2 Klasė/kursas
  • Asist. R. Statkevičius
Pasidalink su draugais