Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>100 geriausių pasaulio sportininkų

100 geriausių pasaulio sportininkų

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

100 geriausių 2004-2005 m. pasaulio krepšininkų. 100 geriausiųjų: pirmasis dvidešimtukas. Lietuviai geriausiųjų šimtuke. Šarūnas Jasikevičius. Žydrūnas Ilgauskas. Arvydas Macijauskas. Eurelijus Žukauskas. Ramūnas Šiškauskas. Naujoji pasaulio krepšinio supermenų karta. Legendų įpėdiniai. Epilogas. Darbas iliustruotas nuotraukomis.

Ištrauka

Krepšinis – antroji religija lietuviams. Kai kuriems, gal net pirmoji ir pagrindinė. Asmeniškai man – tai yra hobis ir mėgstamiausias užsiėmimas. Todel butent apie krepšinį ir yra šis referatas. Rašyti šia tema man tikrai nera sunku, ir pridėjus dar ir tai kad, bent jau aš pats save laikau daug nusimanančiu žmogumi šioje srityje, tai tikrai šis darbas man nepasirodė sunkus. Geriausių šiu metų krepšininkų šimtuke, kuri sudare itakingiausiais prancuzų sporto žurnalas ,,Basket news", atsidurė net penki lietuvos krepšininkai. Gaila ne vieno ju neturime šiuo metu, lietuvos klubuose. Užtat susižavėje galime stebėti jų triukus krepšinio aikštelėje per europos čempionatus ir pernai vykusioje olimpiadoje. Ir eilini kartą ne mes lietuviai vieni stebimės, kaip cia is tokios mažos valstybės tiek garsių sportininkų, įpač krepšininkų. Juk, kaip toje dainoje, mūsų deja yra tik trys milijonai. Bet ne skaičiuje tautos stiprybė!
Nenuostabu kad šimtuke dominuoja amerikiečių pavardės, bet šikart jų gerokai mažiau nei prieš dvejus metus. Tada tarp šimto geriausių planetos krepšininkų, čia vietos atsirado vieninteliam ne amerikieciaui ir ne NBA lygoje žaidžianciam zaidejui – Dejanui Bodirogai. Tada jis tenkinosi 35 vieta. Šikart aukščiausia vieta tarp ne NBA rungtyniaujančių atletu užėmė lietuvis Šarūnas Jasikevicius. Auksiniu berniuku pramintas geriausias šiu metu europos krepšininkas tikrai nusipelnė šios vietos. Gausybė, per paskutinius kelerius metus pelnytų titulų ir trofejų, ne tik užkelė Sarai pasaulio krepšinio olimpa, bet ir padarė ji geidžiamiausiu turtingiausiu pasaulio klubu objektu. Tiesa jam dar kolkas taip ir nepavyko praverti NBA durų, bet, matyt, tai jau netolima ateitis. Žinoma jei Saras po skambiu pergalių norės palikti savo Tal Avivo ,,Maccabi" klubą, ir praverti geriausios planetos lygos duris. Kita vertus senajame žemyne S.Jasikeviciui jau neber ko siekti. Jis jau turi viska – triskart tapo eurolygos čempionu, taip pat izraelio čempionų, ispanijos čempionu, ir žinoma europos krepsinio čempionu su Lietuvos rinktine 2003-iaisiais Švedijoje.
Taigi toliau – viskas iš eilės geriausi pasaulio krepšininkai ir jų rezultatai siuo metu sezone, issamus dosje ir žvilgsnis I kiekvieną is geriausių atletū, is arčiau. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto referatas
KategorijaKita >  Sportas
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Dydis1 MB
Failo pavadinimasMicrosoft Word inf [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Marijampolės Petro Armino vidurinė mokykla / 11 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais