Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Greitumo lavinimas

Greitumo lavinimas

  
 
 
123
Aprašymas

Savo rungties greitumo lavinimas. Greitumas ir lavinimo metodika. Greitumo lavinimas sportinėje aerobikoje. Greitumas ir jo lavinimo metodika. Kartojimų metodas: greitumo lavinimas. Greitumo pasireiškimo formos sąveikoje su kitomis ypatybėmis. Lavinimo būdai. Elito rodikliai.

Ištrauka

Gretumas ir lavinimo metodika
Šios treniruotės vykdomos visus metus, kadangi rungtis yra sprintas (trumpų nuotolių bėgimas), čia vyrauja greitis, max.,greitis.daugelis specialistų, praktikų ir mokslininkų yra tos nuomonės ,kad greitumas – įgimta ypatybė, todėl jai ugdyti yra menkos galimybės.Tačiau visi sutinka, kad iki tam tikro laipsnio greitumą ugdyti galima.Judėjimo greitumą ugdyti reik pradėti nuo 10-12metų.Greitumas sprinterių ugdomas ir lavinamas: trumpų nuotolių bėgimas įvairiais variantais( žema pradme, bėgimas i šeigos, bėgimas tiesiojoje, bėgimas posūkyje, bėgimas nuokalnėn, ir pavėjui). Tokių nuotolių bėgimas turi būti 90-95 proc maksimalus, o palengvintomis sąlygomis (pavėjuo ir nuokalnėn) – 100 proc normalaus greičio.
Lavinimo metodika; paprastas judesio reakcijos lavinimas, judesio greitumo lavinimas, judesių dažnumo lavinimas, tačiau reikia lavinti ir visus judamuosius gebėjimus(motoriniai gebėjimai),staighiosios jėgos ir greitumo lavinimas, greitumo ištvermės lavinimas. Ugdant greitumą reikia nustatyti: sprinmterinį greitį(įsibėgėjimo greitį), jėgą, žingsnio ilgį, lankstumą, staigujį galingumą ir greitumą, kūno kompoziciją (reikia testuoti, atlikti testus pvz.; iš Eurofito testų knygutės).Be to tik derinant jėgos lavinimo pratimus su kitomis greitumo lavinimo formomis galima pagerinti greitumą. Ugdant didelę reikšmę turi raumenų gebėjimas atsipakaiduoti. Todėl tempimo ir atsipalaidavimo pratimai turi būti privalomi kievienose pratybose, ugdančiose greitumą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto namų darbas
KategorijaKita >  Sportas
TipasNamų darbai
Apimtis4 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis9.85 KB
AutoriusAnzelina
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nr.5 greitumo lavinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą