Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Praktikos ataskaita: dailusis čiuožimas

Praktikos ataskaita: dailusis čiuožimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Sudaryti individualų darbo planą – grafiką ir treniruojamos grupės planą praktikos laikotarpiui. Susipažinti su trenerio darbo ypatumais bazinio rengimo grupėse. Asistuoti treneriui bazinio rengimo grupėse vykdomose treniruotėse. Susipažinti su atrankos į sporto grupes ypatumais ir padėti treneriui vykdyti atranką. Paruošti treniruočių planus – konspektus. Vykdyti treniruotes pagal paruoštus treniruočių planus, konspektus. Atlikti treniruojamos grupės testavimą ir įvertinti jos pajėgumą bei rezultatų dinamika. Dalyvauti sporto mokyklos vykdomuose sporto renginiuose ir atlikti jų analizę. Vykdyti kontrolines treniruotes. Vykdyti baigiamąją treniruotę. Susipažinti su trenerio darbo ypatumais didelio meistriškumo grupėse. Asistuoti treneriui didelio meistriškumo grupėse vykdomose treniruotėse. Sudaryti sporto mokyklos varžybų kalendorių. Sudaryti varžybų nuostatus. Sudaryti varžybų programą. Teisėjauti varžybose ir atlikti jų analizę. Parengti varžybų arba išvykos į varžybas sąmatą.

Ištrauka

Praktika buvo atlikinėjama penkias dienas per savaitę ( pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį). Praktika buvo atlikinėjama 13.00 ,14.00, 17.00 valandą kauno ledo arenoje. Kiekvieną dieną praktika trukdavo 4 valandas.
Susipažinti su trenerio darbo ypatumais bazinio rengimo grupėse.
Bazinio rengimo grupėje reniruotė vyksta 1valandą ir 15 minučių. Trenerė užlipusi ant ledo susikvietė vaikus pas save, vaikai nusilenkė (pasisveikino). Trenerė paaiškino, parodė kokį pratimą vaikai turės daryti, kai vaikai pradėjo daryti pratimą trenerė privažiavusi prie vaiko paaiškina jo klaidą, ką jis blogai daro. Taip padaromi keletas pratimų, poto pratimai sunkinami. Prieš kiekvieną pratimą trenerė susikviečia vaikus pas save į grupę pasako sekančio pratimo pavadinimą, paaiškina kaip jis bus daromas ir ji parodo. Trenerė bendrauja su vaikais įgyja jų pasitikėjimą, paskirsto krūvius.
Asistuoti treneriui bazinio rengimo grupėse vygdomose treniruotėse.
Šioje praktikoje teko asistuoti trenerei bazinio rengimo grupėje. Treniruotės trukmė buvo 1 valanda ir 15 minučių. Pirmiausia buvo vykdomas apšilimas, daromi įvairūs pratimai tobulinti slidimą ledu,pačiūžos valdymą. Poto daromi šuoliai ir baigiamojoje dalyje suktukai, Asistuojant trenerei reikėjo padėti vaikams parodyti, paaiškinti, pasakius trenerei pataisyti kaikurių vaikų daromas klaidas. Pirmasis pratimas buvo daroma gyvatėle ant dviejų koju, poto išoriniai lankai pirmyn ir atgal. Darant šį pratimą padėjau vaikams laikyti taisyklingai rankas ir briaunas. Darant vidinius lankus padėjau kaip ir praeitą pratimą laikyti rankas ir taisyklingai čiuožti briaunomis. Po keleto slydimo pratimų buvo prdėta daryti šuoliukai. Darant jauniaus šuolį vaikus reikėjo iškelti į orą ir nuleisti ant kitos kojos nei buvo atsispiriama. Padarius šuolius sekantys pratimai buvo suktukai. Pirmasis suktukas buvo žemas. Vaikams reikėjo padėti sukantis pritūpti ant vienos kojos . Reikėjo parodyti mergaitėms sekantį suktuka zaklona. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto praktikos ataskaita
KategorijaKita >  Sportas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis45.81 KB
AutoriusDiana
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasPaulaitienė
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
FakultetasSporto edukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita dailusis ciuozimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 25 puslapiai 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 4 Klasė/kursas
  • Paulaitienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą