Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Nelaimingi atsitikimai vandenyje

Nelaimingi atsitikimai vandenyje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Trumpa plaukimo istorijos apžvalga. Trumpa nardymo istorijos apžvalga. Taikomasis plaukimas: Taikomųjų plaukimo būdų technika; Bendroji nėrimo charakteristika ir būdai; Skęstančiųjų gelbėjimas; Pirmos pagalbos suteikimas. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narų veiklos apžvalga. Nelaimingų atsitikimų, įvykusių 1969-1976 metais Lietuvoje vandens telkiniuose charakteristika. Tyrimų tikslas, uždaviniai, metodai ir organizavimas. Gautų duomenų analizė. Nelaimingų atsitikimų, įvykusių 1997-2002 metais Lietuvoje vandens telkiniuose analizė. Nelaimingų atsitikimų Lietuvos apskrityse analizė. Lietuvos apskritys, kuriose daugiausiai išgelbėta žmonių, analizė. Nelaimingų atsitikimų vandenyje priklausomybė nuo gamtinio faktoriaus Mirtingumo priežasčių palyginimas. Narų nuomonė apie nelaimingus atsitikimus vandenyje, bei jų priežastis maudymosi sezono metu (V-IX) mėn. Narų nuomonė dėl nelaimingų atsitikimų vandenyje šaltu metu laiku IX-V mėn. Narų nuomonė apie skęstančius vaikus. Išvados. Literatūra (34). Priedai.

Ištrauka

Nelaimingi atsitikimai vandenyje, kasmet nusinešantys ne vienetus ir netgi ne dešimtis, bet šimtus gyvybių, kelia vis didesnį visuomenės susirūpinimą. O jeigu prie šio skaičiaus pridėsime dar vaikus likusius našlaičiais, nelaimės prislėgtus tėvus bei artimuosius, šis skaičius mūsų ne tokiai jau didelei valstybei turi labai didelę reikšmę.
Lietuvoje nestinga upių bei ežerų, taip pat turime Baltijos jūrą. Vieni atvykę prie vandens telkinių patiria daug džiaugsmo naujų įspūdžių, linksmai praleidžia laiką. Kitiems šios keliones baigiasi ne visada linksmai, kartais net tragiškai.
Sunkiausi Lietuvai metai, kai ji pasirinkusi savo kelią, paskelbė nepriklausomybę ir ją ištikusi krizė pamažu grimzta į praeitį. Persitvarkymo laikotarpiu dėl finansinių sunkumų daugelis sportinių ir visuomeninių organizacijų buvo išformuota, uždarinėjami baseinai, plaukimo sekcijos, paplūdimiai. Sportinės bazės apleidžiamos, gelbėjimo stotys išformuojamos, visos lig tol sukurtos struktūros griaunamos. Bet taip buvo ne visada. Šiai dienai galima (drąsiai) teigti, kad Lietuvoje turime specialistų, materialines-technines bazes, daug mokslines literatūros, vadovėlių apie plaukimo istoriją, plaukikų paruošimą, plaukimo treniruočių pagrindus, metodikas, vandens sporto šakas. Užaugo nauja plaukikų karta, kuri sėkmingai atstovauja naujai valstybei. Vaikai grįžta į plaukimo sekcijas, atidaromi nauji pliažai. Viskas byloja apie tai, kad nelaimingų atsitikimų vandenyje skaičius turėtų mažėti, tačiau.... Kas gi juos nulemia, t.y. kokios yra nelaimingų atsitikimų priežastys ir kas organizuoja ir vykdo gelbėjimo darbus ir yra mano darbo tikslas.
Darbo uždaviniai: trumpai apžvelgti plaukimo ir nardymo istoriją, pateikti bei išanalizuoti statistinę medžiagą, išsiaiškinti nelaimingų atsitikimų vandenyje priežastis bei gelbėjimo darbų organizavimą.
Šį darbą rašiau analizuodamas literatūros medžiagą, bei remdamasis tam tikrą statistine medžiaga. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto diplominis darbas
KategorijaKita >  Sportas
TipasDiplominiai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai34 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis249.74 KB
Autoriusarturas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nelaimingi atsitikimai vandenyje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 4 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą