Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Kita>Sportas

Sportas (367 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gynyba krepšinyje

  Komandinė taktika. Gynybos taktika. Gynybos pusiausvyra ir perėjimas į gynybą. Asmeninė gynyba. Aikštės (zoninė) gynyba. Aktyvi aikštės gynyba. Zoninis spaudimas. Mišriosios gynybos sistema. Kombinuota gynyba.
  Sportas, namų darbas(13 puslapių)
  2006-12-08
 • Golfo inventoriaus pasirinkimo ir rezultatų sąveika

  Golfo inventoriaus istorija. Golfo lazdų įvairovė, jų rūšys ir specifika. Woods. Irons. The putter. Lazdų kotai. Rankenos. Golfo kamuoliukai. Golfo krepšiai. Madinga ir praktiška golfo apranga. kepuraitės. Marškinėliai. Kelnės. Batai. Pirštinės.
  Sportas, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-24
 • Greitumą lemiantys veiksniai ir jo ugdymo metodika

  Įvadas. Greitumas ir jį lemiantys veiksniai. Greitumo charakteristika ir sąvokos. Kas lemia greitumą. Greitumo fiziologiniai pagrindai. Psichomotorinės reakcijos greitis. Greitumo vertinimas. Greitumo fizinės ypatybės testavimas. Raumenų susitraukimo greičio nustatymas. Judesių dažnio matavimas. Kompleksinis greitumo matavimas. Greitumas ir jo lavinimo pagrindai. Greitumą sąlygojantys veiksniai. Paprastos ir sudėtingos reakcijos lavinimas. Daugiakovininko greitumo lavinimas. Jėgos ir greitumo fiziologiniai pagrindai. Jėgos, greitumo ir tikslumo ryšys. Jėgos bei greitumo realizavimas pasireiškiant nuovargiui. Greitumo ir jėgos ypatybių biocheminė charakteristika. Greitumo ir jėgos biocheminiai veiksniai. Greitumo ir jėgos ugdymo metodų biocheminiai pagrindai. Greitumas ir jo ugdymas. Greitumo ugdymo metodika. Greitumo ugdymo kontrolė. Treniruotės priemonės. 10-17 metų krepšininkų greitumo jėgos ugdymo problemos. Greitumo ugdymas kovinėje savigynoje. Išvados. Priedai.
  Sportas, kursinis darbas(28 puslapiai)
  2005-11-10
 • Greitumas — veiksniai, ugdymo metodika

  PowerPoint pristatymas. Greitumas ir jį lemiantys veiksniai. Greitumo charakteristika ir sąvokos. Greitumas, jo pasireiškimo formos ir sąlygojantys veiksniai. Kas lemia greitumą? Greitumo fiziologiniai pagrindai. Greitumo fizinės ypatybės testavimas. Raumenų susitraukimo greičio nustatymas. Greitumas ir jo lavinimo pagrindai. Greitumą sąlygojantys veiksniai. Greitumas ir jo ugdymas. Treniruotės priemonės. Greitumo ugdymo kontrolė.
  Sportas, pristatymas(23 skaidrės)
  2009-02-19
 • Greitumas ir jo ugdymo metodika

  Įvadas. Greitumo treniruočių krūvis ir metodai. Kai kurios psichologinės rekomendacijos greitumui ugdyti. Motorinės nuostatos formavimas ir palaikymas. Didesnio greičio jutimo ir vaizdinio formavimas. Psichinių procesų greičio lavinimas. Organizaciniai metodiniai nurodymai. Atsistatymo trukmė po greičio jėgą ir greitį ugdančių treniruočių. Išvados.
  Sportas, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-19
 • Greitumo lavinimas

  Savo rungties greitumo lavinimas. Greitumas ir lavinimo metodika. Greitumo lavinimas sportinėje aerobikoje. Greitumas ir jo lavinimo metodika. Kartojimų metodas: greitumo lavinimas. Greitumo pasireiškimo formos sąveikoje su kitomis ypatybėmis. Lavinimo būdai. Elito rodikliai.
  Sportas, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-04-06
 • Greitumo lavinimas ir įvertinimas tenise

  Greitumo lavinimas ir įvertinimas tenise. Greitumo ugdymas. Greitumo pasireiškimo formos. Metodiniai patarimai.
  Sportas, namų darbas(3 puslapiai)
  2009-04-07
 • Greitumo lavinimas TaeKwonDo treniruotėse

  Greitumas. Greitumo formos. Greitumo ištvermė. Psichomotorinės reakcijos greitis. Raumens, jų grupės susitraukimo greitis, arba atskiro judesio greitis. Judesio dažnis. Išvados.
  Sportas, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-09
 • Greitumo, augimo ir fizinio aktyvumo sąveika

  Įvadas. Psichomotorinės reakcijos greitis. Susitraukimo greitis. Atsipalaidavimo greitis. Judesių dažnis. Išvados.
  Sportas, referatas(6 puslapiai)
  2005-02-21
 • Greitumo, augimo ir fizinio aktyvumo sąveika (2)

  Įvadas. Greitumo, augimo ir fizinio aktyvumo sąveika. Išvados.
  Sportas, rašinys(4 puslapiai)
  2007-03-30
 • Grūdinimasis

  Įvadas. Klimato įtaka žmonių sveikatai. Saulė, oras ir vanduo ― geriausi mūsų draugai. Grūdinimasis ― vienas iš sveikatos šaltinių. Pagrindiniai grūdinimosi būdai: Oro vonios; Vandens procedūros; Saulės vonios. Kitos grūdinimosi procedūros: Pirties procedūros. Vaikų ir pagyvenusio amžiaus žmonių grūdinimas. Baigiamasis žodis.
  Sportas, referatas(7 puslapiai)
  2005-07-07
 • History of Basketball

  Darbas anglų kalba apie krepšinio istoriją. Introduction. The Early Days. The Rise of the Modern Game. Professional Basketball. Modern Times.
  Sportas, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-09-11
 • Ieties metimas

  Įvadas. Ieties metimo istorinė apžvalga. Ieties metimo technika. Mokymo metodika. Treniruotės pagrindai.
  Sportas, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-10
 • Ieties metimas (2)

  Ieties metimo technika. Ieties laikymas. Įsibėgėjimas. Ieties užsimojimas. Ieties išmetimas. Ieties metimo mokymas.
  Sportas, rašinys(5 puslapiai)
  2007-10-23
 • Individuali žaidėjo taktika puolime

  Įvadas. Žaidėjų veiksmai puolant. Individuali puolėjo taktika. Greitasis puolimas. Puolimas prieš įvairias gynimosi sistemas. Puolimo deriniai 9 metrų laisvo metimo metu. Taktikos deriniai puolant vienu linijos puolėjų. Būdingos krašto puolėjo žaidimo situacijos ir treniruočių pratimai. Taktikos deriniai puolant dviem linijos puolėjais. Išvados.
  Sportas, referatas(11 puslapių)
  2009-03-24
 • Individualūs golfo žaidėjų skirtumai

  Žmogaus fizinių duomenų įvairovė. Kūnų tipai. Moterys. Jėga ir ištvermė. Moterų privalumai. Vyresniojo amžiaus golfo žaidėjai. Akomodacijos amžius. Bendra amžių charakteristika. Kairiarankiai. Paprastas testas. Dešiniarankio pranašumai.
  Sportas, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-11
 • Individualūs skirtumai ir motoriniai gebėjimai

  Individualūs skirtumai ir motoriniai gebėjimai. Tikslai. Individualiųjų skirtumų tyrimas. Gebėjimai ir gabumai. Gebėjimų ir įgūdžių palyginimas. Gebėjimai kaip veiklą ribojantys veiksniai. Ar yra visuotinis (bendras) motorinis gebėjimas? Henrio specifiškumo hipotezė. Šiuolaikiniai požiūriai į gebėjimus. Mitai apie motorinius gebėjimus. Universalūs sportininkai. Bendro motorinio gebėjimo (arba gabumo) peržiūrėjimas: supergabumas. Gebėjimai įgūdžių formavimo procese. Įgūdžių klasifikavimas ir užduočių analizė. Gebėjimai kaip klasifikavimo pagrindas. Formalaus klasifikavimo modeliai. Numatymas ir atranka. Gebėjimų pokyčiai, pasiekiami treniruojantis ir per patyrimą. Atranka, remiantis parodytais rezultatais ankstyvuoju treniravimosi laikotarpiu. Kiek efektyvus yra įgūdžių numatymas? Skyriaus santrauka.
  Sportas, referatas(21 puslapis)
  2006-03-15
 • Ištvermė

  Įvadas. Ištvermės klasifikacija. Aerobinio darbingumo lavinimo metodai ir priemonės. Ištvermės lavinimas amžiaus aspektu. Ištvermės lavinimo įtaka sveikatos stiprinimui. Tyrimai. Išvados.
  Sportas, referatas(12 puslapių)
  2007-02-22
 • Ištvermės ir lankstumo lavinimas

  Įvadas. Ištvermės skirstymas. Lankstumo lavinimo metodika. Ištvermės lavinimo uždaviniai, priemonės ir metodai. Mokykloje skiriami pratimai lankstumui bei lavinimo poveikis. Atsipalaidavimo priemonės.
  Sportas, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-11-10
 • Ištvermės lavinimo fiziologiniai pagrindai

  6 savaičių mezociklo treniruočių programa, skirta kombinuotam įvairių fiziologinių sistemų ugdymui. Kombinuotas aerobinės ištvermės lavinimas (principai). Svarbiausios aerobinės ištvermės lavinimo metodinės kryptys. Ištvermę ugdančių krūvių tipai.
  Sportas, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-05-12
Puslapyje rodyti po