Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Krepšinio raida Lietuvoje (4)

Krepšinio raida Lietuvoje (4)

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. Įvadas. Krepšinio atsiradimas. Dž.Neismitas. Lietuvos krepšinio istorija. Pirmasis laikotarpis. Antrasis laikotarpis. Trečiasis laikotarpis. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais (8 skaidrės).

Ištrauka

Krepšinis – komandinė sporto šaka, kurioje žaidžiama kamuoliu. Krepšinis žaidžiamas aikštelėjė, kurioje 2 komandų žaidėjai stengiasi surinkti kuo daugiau taškų, mėtydami kamuolį į specialų krepšį. Tai pati populiariausia sporto šaka Lietuvoje ir viena populiariausių sporto šakų JAV, pietų ir pietryčių Europoje, buvusiose Tarybų Sąjungos ir Jugoslavijos šalyse.

Krepšinio atsiradimas

Springfildo (JAV) koledžo (School for Christian Workers) studentai, kuriame dėstė ir Dž. Neismitas, kone maištavo prieš kūno kultūros pratybas, nes jose vyravo įgrįsusi gimnastika ir neįdomūs žaidimai. Todėl ir kilo būtinumas sukurti tokį žiemos žaidimą salėje, kuris užpildytų spragą tarp rudens futbolo bei pavasario beisbolo ir sudomintų studentus. Žaidimas turėjo būti paprastas, visiemas suprantamas, greitai išmokstamas. Iki kol žinomi žaidimai - regbis, amerikietiškas futbolas ir kiti – buvo ganėtinai šiurkštūs, juose žaidėjai vartodavo fizinę jėgą, bėgdavo su kamuoliu.


Krepšinio atsiradimas

Springfildo (JAV) koledžo (School for Christian Workers) studentai, kuriame dėstė ir Dž. Neismitas, kone maištavo prieš kūno kultūros pratybas, nes jose vyravo įgrįsusi gimnastika ir neįdomūs žaidimai. Todėl ir kilo būtinumas sukurti tokį žiemos žaidimą salėje, kuris užpildytų spragą tarp rudens futbolo bei pavasario beisbolo ir sudomintų studentus. Žaidimas turėjo būti paprastas, visiemas suprantamas, greitai išmokstamas. Iki kol žinomi žaidimai - regbis, amerikietiškas futbolas ir kiti – buvo ganėtinai šiurkštūs, juose žaidėjai vartodavo fizinę jėgą, bėgdavo su kamuoliu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto pristatymas
KategorijaKita >  Sportas
TipasPristatymai
Apimtis17 skaidrių
Literatūros šaltiniai3
Dydis792.99 KB
AutoriusIveta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasMajauskienė
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
FakultetasSporto edukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Krepsinio raida Lietuvoje (4) [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Pristatymai
  • 17 skaidrių
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 2 Klasė/kursas
  • Majauskienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą