Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Individuali žaidėjo taktika puolime

Individuali žaidėjo taktika puolime

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Žaidėjų veiksmai puolant. Individuali puolėjo taktika. Greitasis puolimas. Puolimas prieš įvairias gynimosi sistemas. Puolimo deriniai 9 metrų laisvo metimo metu. Taktikos deriniai puolant vienu linijos puolėjų. Būdingos krašto puolėjo žaidimo situacijos ir treniruočių pratimai. Taktikos deriniai puolant dviem linijos puolėjais. Išvados.

Ištrauka

Žaidžiant rankinį, naudojami taktiniai žaidėjų išsidėstymo aikštėje būdai ir nusistovėjusios žaidėjų judėjimo kryptys. Rankinio taktika skirstoma į individualiąją, grupinę ir komandinę.
Puolant ir ginantis žaidėjai aikštelėje išsidėsto tam tikra tvarka. Puolant žaidėjai skirstomi į pirmos ir antros linijos puolėjus. Pirmojoje žaidžia kairiojo ir dešiniojo krašto puolėjai bei linijos puolėjas. Antrojoje - dešinysis ir kairysis pusiau krašto puolėjai bei vidurio įžaidėjas. Pirmosios linijos puolėjai greiti, vikrūs, nebijantys dvikovos su gynėju. Antrosios linijos puolėjai pasireiškia stipriais kamuolio metimais
į vartus.


Žaidėjų veiksmai puolant

Stebint įvairių komandų žaidimą , jį sąlyginai galima skirstyti į greitą, vidutinio greitumo ir lėtą. Greitai atakuodama komanda naudoja 1-7 kamuolio perdavimus, atakuodama vidutiniu greitumu – 8-17 ir žaisdama lėtai – 18-45 perdavimus.
Puldami žaidėjai atlieka daug įvairių technikos veiksmų.
Puolančio rankinio komandos žaidėjai skirstomi į pirmosios linijos (krašto ir linijos puolėjai) ir antrosios linijos (pusiau kraštų puolėjai ir įžaidėjai) žaidėjus

Individuali puolėjo taktika

Individuolioji taktika – tai žaidėjo savarankiškas vietos, technikos veiksmo, jo atlikimo laiko ir būdo pasirinkimas. Tai priklauso nuo susidariusių situacijų, paties žaidėjo parengtumo, gabėjimo ir komandos taktikos.
Individualioji taktika puolant. Kaip žaisti įvairių pozicijų žaidėjams, kokiomis savybėmis jie turi pasižymėti ir kokius taktikos veiksmus naudoti? Parenkant kurį nors puolimo derinį, reikia atsižvelgti į komandos žaidėjų galimibes, į tai, ar yra komandoje kairiarankių, kokiose jie pozicijose žaidžia.
Kaip žaisti skirtingų pozicijų žaidėjams, kokiomis ypatybėmis ir taktiniais veiksmais turi jie pasižymėti? Krašto puolėjai privalo atsiminti, kad kuo toliau krašte ir kuo drąsiau, ryžtingiau ir rezultatyviau jie žais, tuo jie labiau palengvins žaidimą savo partneriams. Krašto puolėjas privalo sugebėti atlikti veiksmus dideliu greičiu, mokėti
bent du tris gynėjų apėjimo būdus ir mesti į vartus iš sudėtingą padėčių. Jis privalo mokėti greitai ir ryžtingai perbėgti pagal 6 m liniją į priešingą kraštą ir, reikalui esant, užtverti gynėją. Krašto puolėjai vidutiniškai per rungtynes meta po 7 - 8 kartus pozicinių atakų metu ir 3 - 5 kartus meta po greito puolimo atakos, pelno 3 įvarčius, "uždirba" l – 2 baudinius.
Individualioji taktika. Mokoma žaidimo technikos veiksmų ir jie tobulinami. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-24
DalykasSporto referatas
KategorijaKita >  Sportas
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis16.01 KB
AutoriusIvona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJ. Ališauskas
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
FakultetasSporto edukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Individuali puolejo taktika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 2 Klasė/kursas
  • J. Ališauskas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą