Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Jaunųjų (8-11 metų amžiaus) stalo tenisininkų techninio parengtumo kontrolė ir vertinimas

Jaunųjų (8-11 metų amžiaus) stalo tenisininkų techninio parengtumo kontrolė ir vertinimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Pedagoginės kontrolės ir testų samprata. Pedagoginis stebėjimas. Testavimas. Testų patikimumas ir pagrįstumas. Kinų patirtis rengiant ir testuojant jaunuosius stalo tenisininkus. Darbo tikslas, uždaviniai, tyrimo metodai ir organizavimas. Padavimų testavimas. Kontrsmūgių testavimas. Tarpinio žaidimo testavimas. Tyrimai atlikti pagal pasaulio kinų specialistų testavimo praktiką. Rezultatų aptarimas. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinis sportas fizinio auklėjimo sistemoje yra viena svarbiausių priemonių jaunimui auklėti, sveikatingumui stiprinti. Sportas mūsų šalyje nesiekia auklėti "žvaigždžių", o stengiasi pagerinti kiekvieno žmogaus fizinį pasirengimą, sveikatą. Vienas iš pagrindinių sporto tikslų- kaskart siekti vis aukštesnių rezultatų. Siekiant vis geresnių rezultatų reikia labai daug ir nuosekliai treniruotis. Kas tai yra treniruotė? Treniruotė – tai žmogaus fizinių ir psichinių galių tobulinimas, siekiant maksimalių sportinių rezultatų. Kaip sportininkas dirbo treniruočių metu, kiek pastangų jis įdėjo per treniruotes išryškėja varžybų metu. Tačiau ir varžybos ne visada parodo visų organizmo sistemų pajėgumą, kartais sportininko rezultatai gali būti mažesni, silpnesni, negu buvo treniruočių metu. Todėl per visą treniravimo vyksmą reikia nuolatos tikrinti sportininko pajėgumą ir pagal gautus duomenis keisti fizinius krūvius bei treniruočių intensyvumą. Praktikoje yra daug pratimų ir testų, pagal kuriuos galima spręsti apie atskirų sportininko organizmo funkcijų ir apskritai viso organizmo treniravimo lygį. Tokie pratimai – testai naudojami visose sporto šakose. Taip pat tokie testai ir kontroliniai pratimai yra naudojami ir stalo tenise.(Bogušas, Mieželytė, 1999).
Stalo tenisas- olimpinė sporto šaka, iš pramogos tapusi sporto žaidimu, žinoma visame pasaulyje. Spartus šios sporto šakos vystimasis, geografijos plėtra, inventoriaus, taisyklių modifikavimas reikalauja pokyčių rengiant Lietuvos stalo tenisininkus. Techninio parengtumo nustatymas aktualesnis pradinio rengimo etape, nes tuo metu formuojama technika toliau lemia žaidėjo taktikos ypatumus, rungtyniavimo galimybes. Todėl yra būtinybė vykdyti techninio parengtumo kontrolę įvairiame amžiuje, ypatingai- jauname.
Šio darbo tikslas - ištirti, nustatyti ir įvertinti jaunųjų stalo tenisininkų (8-11 m.) techninį parengtumą. Buvo tikrinti Kauno Jaunalietuvių sporto mokyklos sportininkai, 1-3 metus žaidžiantys stalo tenisą, lankantys pratybas sporto mokykloje.
Darbo tikslas: nustatyti Kauno Jaunalietuvių sporto mokyklos 8-11 metų stalo tenisininkų techninį parengtumą testų pagalba.
Darbas aktualus, kadangi nėra sudaryta konkrečių kontrolinių normatyvų įvairaus amžiaus ir stažo sporto mokyklų stalo tenisininkų technikai įvertinti, ypač trūksta palyginimo duomenų. Šiame darbe bus atliekamas 8-11 metų amžiaus stalo tenisininkų ir Kinijos bendraamžių techninio parengtumo lyginamoji analizė.
Darbo struktūra: kursinį darbą sudaro 29 puslapiai, 7 paveikslėliai, 7 lentelės, 6 diagramos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-17
DalykasSporto kursinis darbas
KategorijaKita >  Sportas
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai20
Dydis64.49 KB
AutoriusTomas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasasist. V. Bogušas
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
FakultetasSporto edukologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Jaunuju stalo tenisininku techninio parengtumo kontrole ir vertinimas [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 3 Klasė/kursas
  • asist. V. Bogušas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą