Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Fitness praktikos atsiskaitomasis darbas: klubas "Sporto olimpas"

Fitness praktikos atsiskaitomasis darbas: klubas "Sporto olimpas"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Individualaus darbo – plano grafikas. Sporto klubo "Sporto Olimpas" statusas, veiklos vizija, tikslai bei valdymo struktūra. Sporto klubo bazė, kiekybinė ir kokybinė inventoriaus charakteristika. Personalo kiekis, pareigos. Trenerių profesionalumas, kūrybiškumas, požiūris į darbą, motyvacija. Trenerių darbo stebėjimas bei asistavimas (kelių individualių planų analizė). Sporto klubo "Sporto Olimpas" lankytojų kiekybinė ir kokybinė analizė. Vaikinuko testavimas (4 testai ir antropometriniai matavimai). Merginos testavimas (4 testai antropometriniai matavimai). Individualių treniruočių planų savaitei sudarymas vaikinui ir merginai.

Ištrauka

1. Pirmąją dieną stengiausi sužinoti apie sporto klubo statusą, jo veiklos viziją, tikslus bei valdymo struktūrą. Sporto klube "Sporto Olimpas" paprašiau vieno vaikinuko ir vienos panelės man padėti atlikti kelis testus. Atlikome dinaminės jėgos (6 pratimų) testą, bei asmeniškai susižinojau jų ūgį ir svorį apskaičiavau tiriamųjų KMI, bei kartu apskaičiavome jų funkcinius rodiklius t.y. ŠSD ir kraujospudį ramybėje.
2. Antroji diena buvo daugiau teorinė diena. Savo praktikos vadovo klausiau ir domėjausi apie sporto klubo bazę, inventorių, personalą ir jų pareigas, trenerių kūribiškumą ir profesionalumą, požiūrį i darbą bei motyvacija. Surinkau duomenis apie šio klubo lankytojų lankomumą.
3. Trečią dieną man paprasius tie patys žmonės (mergina ir vaikinas ) atliko likusius testus t.y. dinaminei raumenų ištvermei nusakyti (septynių pratimų testas) bei atsispaudimų ir pilvo preso testus.
4. Ketvirtą dieną skaičiavau ir sumavau testų gautus rezultatus, lyginau vaikino ir merginos rezultaus, įvertinau ir padariau išvadas.
5. Paskutinę dieną vaikinuko bei merginos pagalba sužinojau jų treniruočių tikslus, pobūdį, buvo paklausta tiriamųjų kiek kartų i savaite galėtju lankytis sporto klube ir t.t. Trenerio pagalba bei savo turima patirtimi sudariau vaikinukui ir panelei treniruočių planą savaitei pagal testo pagalba gautus rezultatus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto praktikos ataskaita
KategorijaKita >  Sportas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis46.64 KB
AutoriusDarius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasSimona Pajaujienė
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Fitness Praktikos atsiskaitomasis darbas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 13 puslapių 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 3 Klasė/kursas
  • Simona Pajaujienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą