Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Lietuviško kovinio meno sistema: "Ėchas"

Lietuviško kovinio meno sistema: "Ėchas"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Pirmiausia. Energija – jėga – noras. Sistema A. Užbaikime sistemos A įvaldymą. Sistema B. Sistema C. Širdis – jėga – noras. Metodiniai atsakymai. Parengties – intelektualinis sportas. Skaičiai. Apibendrinimas.

Ištrauka

Žvilgsnis į Lietuvišką praeitį : surandame kovinio meno sistemą " Ėchas ". Tai ir sveikatingumo ir dirbtinio intelekto didinimo , ir karių ruošimo sistema .
Dirbtinis intelektas : Kai dirbame vaizduote tada tobuliname dešinio smegenų pusrutulio intelektą . Kai nagrinėjame naujas sampratas ( suprantame kažką nauja ) , tada tobuliname kairio smegenų pusrutulio intelektą .

Įtempus savo jėgas , iš bedugnės kilti
Vis aukštyn – štai kas verta pastangų !
M . Vergilijus
Ši kūrybinė sistema padės daug kuo pakeisti ir po to žmogaus veiklos struktūrą ypač kelti vis didėjantį intelekto procentą . Žmogus sukūręs dirbtinį intelektą iškelia save į naują intelekto organizavimo pakopą .
Dabar 2004 metai , tad tikslinga priminti , kad egzistuoja mokimasis hipnozės savybe ***. Čia didelis dėmesys skiriamas vaizduotei **, žmogaus savęs valdymui.


**vaizduote. Turiu žmoną pedagogę ji pasakė , kad tie , kurie mokosi mokymuisi naudoja regos ir klausos vaizduotes .
Hipnozė susideda iš transo , vaizduotės ir įdirbio , o kai tai neatsiejama sudaro didžiulę varomają jėgą .
Aš ir vaizduotė .
20 metų treniravausi tam tikra vaizduote . Parašiau tris knygas su malonumu jas pateiksiu žodinėmis mintimis ( telepatiškai ) . Dabar jau žinau , kad tai buvo ir yra hipnozė . Tai patvirtina knyga " Mokykimės hipnozės " autoriai Dirk Revenstorf/ Reinhold Zeyer . Ir dabar būdamas parapsichologijos aukštumose atradau , kad vaizduotė tapo dar didesnis atradimas : telepatija ( ir " vertėjas " į kitas kalbas ) , tai žodinių minčių vaizduotė , tad pasitelkęs žodines mintis sakomas per nuotolį ( telepatiją ) apginiau disertaciją Lietuvos parapsichologų asociacijos mokslų taryboje . Gavau parapsichologijos mokslų daktaro laipsnį . Ir tik su " vertėju " ( taip pat žodinių minčių vaizduote ir sferoje vaizduote kartu ) kalbuosi su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir vakarų Europa įvairiomis temomis . Pastebėkite Mūsų kalbos skirtingos .
Psichotroninis ginklas – bioenergetikas operetorius ( pojučių ir psichinių idėjų atlikėjas - generatorius ) . Jų darbe vykdant tiesioginį pojūtį naudojama sferinė ( sferos ) vaizduotė ( kitaip astralas ) .
Komandinė paieška – darant kitiems kryptingas mintis paieškos metu , kai dirbame su žemėlapiu ar norime žinių iš kitų žmonių ar kompiuterių naudojama ir žodinių minčių ir sferinė vaizduotė .
Ar vaizduotė yra hipnozė ? Taip ji yra hipnozėje , ir nuo hipnozės neatsiejama .

*** hipnozės savybė . Pasekime žodžiais " ... ši hipnozės savybė ... " , hipnozės sugestijos nenagrinėju .
Kiekviena hipnozė yra ir autohipnozė ( knygos " Mokykimės hipnozės " viršelio antraštė ) .
Žodį " hipnozė " ėmė vartoti anglų gydytojas James Braid 1850 metais . Žodis kilęs iš graikų kalbos žodžio " hypnos " , kuris reiškia miegą ( taip skaitant knygą " Mokykimės hipnozės " ( 19 puslapis . 2000 metai . Autoriai Dirk Revenstorf / Reinhold Zeyer . ) atidžiau nagrinėdami turime žodį " miegą – hipnozę " , o ne " miegą – miegą " ) .
Oskaras Fogtas apie 1900 metus savo hipnozės studijų metu atliko stebėjimus ir nustatė , jog pakankamai išsilavinę asmenys sugeba patys įsiteigtį rimties būvį ( " Autogeninė treniruotė ir sveikata " ( 5 puslapis . 1983 metai . Autorė Gizela Eberlein )) t. Y. sukelti autohipnozę . Taip susitelkęs savyje žmogus gali pats sau paskirti užduotį . Tai jau ne sugestija iš šalies , kaip hipnozės atveju , o savęs veikimas – savitaiga . Ši hipnozės savybė ir tapo autogeninės treniruotės plėtojimo pagrindu .

Jums LPA nusiustos knygos : pirma , antra , trečia dabar jau esančios knygoje " Tu ir hipnozė – tobulinkime intelektą " yra naudingos , tinkamos . Mes visąlaik būname hipnozėje , nes įvaldome pagal Oskarą Fogtą tai : " ... ši hipnozės savybė ... " . ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-06-21
DalykasSporto referatas
KategorijaKita >  Sportas
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis22.51 KB
AutoriusPavelas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word kovinio_meno_sistema.doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą