Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Sportas>Bodybuild

Bodybuild

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. Pratimai raumenų grupėms: Pečių juostos raumenims; Nugaros raumenims; Krūtinės raumenims; Rankų raumenims; Juosmens, preso raumenims; Kojų raumenims. Pradedantiesiems. Maistiniai priedai.

Ištrauka

Pečių juostos raumenims

Štangos spaudimas nuo pečių Atlikimo technika. Pratimą galima atlikti sėdint arba stovint. Dažniausiai pratimas atliekamas sėdint (28pav.). Suimkite štangos virbalą plačiau nei pečių pločiu. Suimama taip, kad kiekvienos rankos delno atstumas nuo peties kiekvienoje pusėje būtų 12 - 20 cm. Alkūnės pradinėje padėtyje turi būti nukreiptos į šalis ir žemyn. Štangos virbalas turi būti laikomas rankose, išskirtiniais atvejais gali būti atremtas į viršutinės trapecijos raumenis. Tiesiant rankas, štanga keliama į viršų. Pasiekus galutinį judesio tašką, štanga leidžiama į pradinę padėtį. Nugarą laikykite normaliai išlenktą. Žvilgsnis nukreipiamas pirmyn arba šiek tiek žemyn. Rankų su svarmenimis kėlimas į šalis Atlikimo technika. Atsistokite taip, kad jūsų pėdos būtų pečių pločio ir šiek tiek pasuktos į šalis. Pradinėje padėtyje svarmenis laikykite truputį per alkūnes sulenktose rankose(33pav.). Pradinė padėtis gali būti įvairi - svarmenis galima laikyti prieš save ar prie šlaunų , o taip pat jie gali būti laikomi ir už savęs. Kelkite rankas į šalis (neištieskite jų per alkūnes) tol, kol jos atsidurs truputį aukščiau pečių lygio arba 45 laipsniai virš horizontalios linijos. Keliant rankas į viršų riešai pronuojant sukami išorėn taip, kad mažieji rankų pirštai būtų aukščiau nei kiti rankų pirštai.


Rankų su svarmenimis kėlimas į šalis pasilenkus Atlikimo technika. Atsistokite taip, kad kojos būtų pečių pločio, o kojos kiek sulenktos per kelius. Paimkite į rankas svarmenis ir pasilenkite į priekį iki tokios padėties, kad nugara būtų beveik lygiagreti grindims (43 pav.). Rankos turi būti šiek tiek sulenktos per alkūnės sąnarį. Kelkite rankas į šalis iki horizontalios padėties. Riešų padėtis turi būti tokia, kaip ir atliekant svarmenų kėlimo per šalis pratimą. Atliekant šį pratimą, reikia stengtis, kad nugara būtų tiesi, žvilgsnis nukreiptas pirmyn, liemuo stabilus. Darant šį pratimą atsisėdus, mažiau apkraunami nugaros raumenys. Štangos trauka prie smakro Atlikimo technika. Stovėkite tiesiai, pėdų padėtis turi būti maždaug pečių pločio. Štangos virbalą suimkite pronuotai ir siaurai, taip, kad tarp delnų būtų maždaug 15 cm. Suimkite štangą tiesiomis rankomis (49 pav.). Kelkite štangą aukštyn, lenkdami rankas per alkūnes. Kėlimo metu stenkitės, kad delnai viso judesio metu slinktų kiek galima arčiau kūno, o alkūnes traukite į šalis ir atgal (50 pav.). Aukščiausiame judesio taške, alkūnės turėtų būti pakilusios virš horizontalios linijos maždaug 30-40 laipsnių. Kartokite judesį. Nugara pratimo atlikimo metu turi būti stabili. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSporto pristatymas
KategorijaKita >  Sportas
TipasPristatymai
Apimtis19 skaidrių
Literatūros šaltiniai0
Dydis403.5 KB
AutoriusBeeRius
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas11
Švietimo institucijaŠiaulių Gegužių vidurinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Bodybuild.ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2005-06-03 IP: 82.135.183.178
    Raumeningas sako

    Puikus darbas verta paaukoti 1lt

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Pristatymai
  • 19 skaidrių
  • Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla / 11 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą